Říkám tomu nový styl života…

Říkám tomu jiný styl života…

Kontaktovat výživovou poradkyni, mě napadlo, když byly mé druhorozené dcerce 2 roky. Vadilo mi, jak moje postava vypadala a necítila jsem se v dobré kondici.

Zabrousila jsem tedy na internet a našla stránky Petry Štětinové.

Před první návštěvou jsem se svěřila manželovi, ale neshledala jsem se s pochopením, ale nedbala jsem jeho názorů a zkontaktovala jsem Petru a domluvila si první schůzku.

První měření: váha 78,5 kg a při výšce 172 cm a další parametry svého těla, nad kterými člověk jen zatajuje dech.

A pak to začalo, zázračné martýrium sestavování jídelníčku, podle své chuti, ale podle daných „mantinelů“. Měla jsem problém se svačinami –  honem něco do tašky a pak jsem se pozastavovala nad tím jestli je to dobře nebo ne. Samozřejmě nebylo. Člověk si na to musí udělat čas a pochopit, že množství a vyváženost má něco do sebe. Takže s novým jídelníčkem vzápětí přišli i jiné zvyky.

Přes léto to bylo docela složité, období grilovaček, vínka a jiných lákadel. :-) Ale i tak jsem to zvládla, zavedla jsem si i nový styl při návštěvách. Salátek jí snad každý a obložený talíř se šunkou a nízkotučným sýrem, k tomu celozrnné pečivo, taky nikdo neodmítne.

Teď už žiji svůj nový styl života 5 měsíců a cítím se fajn s váhou 65,1 kg a velikostí oblečení 38. A manžel? Změnil názor. :-)

Chtěla bych tímto Petře poděkovat, že mi ukázala správný směr.