Příběh o hubnutí trojnásobné maminky Mirky

Od malička jsem byla takové to oplácané dítě a ani v pubertě jsem z toho nevyrostla. Vždycky jsem toužila být štíhlá, abych mohla nosit všechny ty krásné věci, které jsem do té doby jen okukovala. Postupem času přišly děti, máme celkem 3 a z každého těhotenství nějaké to kilo navíc zbylo.

Zkoušela jsem plno diet až jsem skončila na krabičkové dietě s denním příjmem 5000 kJ. Sice jsem zhubla, ale nesměla jsem jíst nic jiného a ani nic navíc jinak váha šla opět nahoru. Jednou jsem se potkala s přítelkyní, která také zhubla a samozřejmě moje zvědavost mi nedala a ptala jsem se jí, jak to udělala a ona mi řekla o Petře. Že jí velmi pomohla, a že byla spokojená. A tak jsem sedla k internetu a našla si stránky, kde jsem si vše pročetla a rozhodla jsem se. Oznámila jsem to i manželovi, že bych to ráda zkusila a manželova odpověď zněla: „No nemyslím si, že to potřebuješ, ale když to chceš zkusit, tak prosím.“ Tak jsem na nic nečekala a Petře jsem napsala. Ještě tentýž den se mi ozvala a domluvily jsme si schůzku.

V den naší schůzky jsem byla nervózní, nikdy předtím jsem u výživové poradkyně nebyla a nevěděla jsem, co mě čeká. Po setkání s Petrou a chvilce povídání ze mě nervozita spadla a povídání bylo velmi příjemné a poučné. Řekla mi, jak vše bude probíhat.

Po prvním měření váha ukazovala při výšce 168 cm 68,7 kg. Někdo třeba řekne, že to není tak hrozné, ale já si přála mít 65 kg. Z první konzultace jsem odcházela spokojená a natěšená na něco nového. Uběhl týden a já měla v ruce svůj výživový plán a hned druhý den jsem se s odhodlání pustila do nového jídelníčku. Ze začátku jsem měla problém s velikostí porcí, byly dost velké, ale po pár dnech si tělo začalo zvykat a váha šla pomalu dolů. Samozřejmě jsem přidala i víc pohybu.  Po  5 měsících spolupráce s Petrou moje váha ukazovala 63,5 kg a další úbytky byly pas – 6 cm, boky – 4 cm, stehna – 2 cm, břicho  – 10 cm. Byla jsem velmi spokojená.

Petře musím za vše poděkovat, protože díky ní dnes vypadám a cítím se tak dobře.

 

Když jsem potřebovala poradit, vždy byla ochotná a příjemná a spolupráce s ní byla prostě super.

Bude to skoro rok, kdy jsem poprvé navštívila Petru  a stále jsem s ní v kontaktu.

Takže dámy a samozřejmě i pánové, kteří chcete udělat něco se svojí váhou a svou postavou, neváhejte vyhledat Petry pomoc. Určitě budete spokojeni nejen s výsledkem, který vás na konci čeká, ale také vás naučí jak správně jíst.

Stačí jen odhodlání a pevná vůle, bez té to nejde. Se vším ostatním vám Petra pomůže.

Za sebe chci Petře moc poděkovat za její spolupráci a ochotu, kterou vždy oplývala.

Děkuji Petro.

Mirka foto "Před"

Mirka foto „Před“

Mirka foto "před"

Mirka foto „před“

Mirka foto "po" :-)

Mirka foto „po“ :-)