Poznejte své geny 

Genetické analýzy. 

Chcete lépe poznat a porozumět vašemu tělu? Stále se vám nedaří zhubnout tak, jak si přejete? Zajímá vás, jak předejít různým onemocněním? Rádi byste vylepšili svůj sportovní výkon? Jste na správném místě! Nechte si analyzovat genetické předpoklady a získejte tak odpověď na vaše otázky. 

    GENETICKÁ ANALÝZA                       V Ý Ž I V A

Tato analýza vám pomůže optimalizovat příjem jednotlivých živin (sacharidů, tuků, bílkovin) dle vašeho genetického nastavení. Zjistíte, zda je pro vás vhodnější dieta s nižším nebo naopak vyšším obsahem sacharidů. Řekneme vám, kolik hodin týdně byste měli věnovat pohybové aktivitě, zda vám hrozí zvýšené riziko nadváhy a prozradíme vám, jaký dopad na vás mají dietní chyby. Rovněž budete vědět, zda máte lepší či horší předpoklady pro spalování tuků. Toto zahrnuje analýzu 10 genetických předpokladů, které jsou předem definovány.

Co všechno zjistíte z genetických předpokladů v této analýze?

Reakce na bílkoviny 

Reakce na sacharidy

Reakce na mononenasycené tuky

Reakce na polynenasycené tuky

Reakce na nasycené tuky

Spalování tuku 

Potřeba pohybu

Dopad dietních chyb

Bažení po jídle

Riziko nadváhy

    GENETICKÁ ANALÝZA 

                 V Ý K O N 

Díky této analýze budete schopni upravit svůj tréninkový plán tak, abyste dosáhli maximálního zlepšení svého sportovního výkonu. Odhalíte, jaký typ svalové struktury ve vašem genetickém profilu dominuje. Pochopíte, jaká je vaše regenerační kapacita a zda vám nehrozí vyšší riziko poranění. Muži se dozví, jaký vliv má jejich genetika na hladinu testosteronu a ženy zase, jak efektivně dokáží spalovat tuk. A protože správná výživa je zcela nezbytná pro zlepšení sportovního výkonu, budete mít možnost zjistit, jaký způsob stravování je pro vás optimální. Toto zahrnuje analýzu 10 genetických předpokladů, které jsou předem definovány. 

Co všechno zjistíte z genetických předpokladů v této analýze?

Poranění stehenních svalů

Regenerační kapacita

Sklon ke vzniku zánětu 

Svalová struktura

Spalování tuku

Reakce na bílkoviny nebo sacharidy

Reakce na mononenasycené tuky

Reakce na polynenasycené tuky

Reakce na nasycené tuky 

    GENETICKÁ ANALÝZA 

              Z D R A V Í

Díky této analýze zjistíte, jaká zdravotní rizika u vás mohou být zvýšená a co dělat, abyste je snížili. Dozvíte se, zda vám hrozí zvýšené riziko diabetu II. typu, vysokého krevního tlaku, onemocnění srdce, kloubů a zda máte vyšší sklony ke vzniku chronického zánětu. Kromě jednotlivých rizik vám prozradíme, kolik hodin týdně byste měli věnovat pohybové aktivitě, abyste některá rizika případně snížili a rovněž zjistíte, jaká je vaše citlivost na inzulin. Toto zahrnuje analýzu 10 genetických předpokladů, které jsou předem definovány. 

Zahrnuje tyto genetické předpoklady:

Diabetes II. typu

Vysoký krevní tlak

Onemocnění srdce

Metabolický syndrom

Osteoartritida

Citlivost na inzulín

Adiponektin

Potřeba pohybu

Sklon ke vzniku zánětu

Reakce na středomořskou stravu

Jak to funguje, když si objednám balíček ? 

  • Objednáte si balíček genetické analýzy
  • Domů vám přijde odběrová sada a v mailu obdržíte návod k odběru
  • Odeberete si pár kapek krve
  • Vzorek nám ve zpětné obálce zašlete zpět
  • Do 10 dnů obdržíte výsledky analýzy genetických předpokladů.